| andy301196 a întrebat:

Deci am si eu o intrebare am la mine in clasa a-8-a o fata eu o plac de vreo luna ea e cu un tip de vreun an acum cateva saptamani in urma stateam cu ea in banca vorbeeam tot ce se poate vb cu ea si la un moment dat ma tot chestiona pe cine plac si intr-un sfarsit i-am zis ca o plac pe mine ma cheama Andrei si ea are ceva actualul ei iubit e tot Andrei si cand a aflat ca o plac imi tot zicea sa nu mai fiu posomorat sa fiu mai vesel si mai pozitiv si sa am mai multa in credere in mine si ca pentru ea inseamna foarte mult ca ma cheama Andrei ma rog dupa ce ne-a mutat diriga din banca ea nu prea mai vb cu mine si chestii de genu dar ma mai saluta oricum in timpul orelor ne mai uitam unu la altu direct cateodata chiar in repetare randuri intr-un minut faza e ca eu is rusinos si nu ma uit prea mult in ochii ei ma rog va rog sa spuneti niste pareri si ce as putea face sau ce sanse am?

Răspuns Câştigător
| Mocşiiiii a răspuns:

Ok, in primul rand ma bucur ca nu sunt singura care are astfel de probleme. Apoi nu prea stiu ce sa zic, depinde de fata. Daca e o fata la care ii place sa stea cu baietii, discuta cu ei tot felul de chestii, adica in general petrece timpul cu baietii as spune ca nu prea ai sanse la ea... dar dupa cum povestesti, te-as sfatuii sa lasi rusinea si sa o intrebi daca ea simte ceva pentru tine. Daca nu, nu este sfarsitul lumii si nici ultima fata. Si totusi cred ca ai destul de multe sanse. Succes! :*

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Hm,ce ar fi sa te uiti la alte fete? Daca ei ii place de altu` nu ai ce face(moralul te impiedica)

| radu a răspuns:

Asa deci din ce pot sa-ti spun NU FI RUSINOS.fii chiar cu tupeu cand vine vorba de fetewinking

| nonytzu a răspuns:

1.spune-i lu diriga ta sa te mute inapoi cu ea(daca sh fata aceea vrea)
2.nu mai fi rusinos.si eu eram la fel inainte sh m-am schimbat cand am vazut ca ceilalti baieti au tupeu. faza e ca ei au tupeu nesimtit.al meu nu e chiar nesimtit.
3.nu vreau sa te demoralizez dar sunt putine sanse sa se desparta de actualul ei prieten deoarece au 1 an de cand sunt impreuna
4.asta nu e o problema.asta e viata.sti macar ca ii poti fi ca un frate(sa fiti prieteni foarte buni.sh sa ai grija de ea)
5.totusi baiatul cu care e o poate da in bara asa ca FII PE FAZA

sper ca te'am ajutat.bafta