| Andreea1944 a întrebat:

Salut deci eu sunt fata si din clasa a5a am stat cu cateva fete de talie joasa si din aceasta cauza profesorii si colegii aveau o parere foarte proasta de mine, ele fiind in clasa cu mine. Am ajuns acum in clasa a8a si am realizat ca am gresit si eu cum stateam in banca cu una din ele si una in fata alta in spate m-am mutat in ultima banca la 2 randuri de ele. Problema este ca eu cand fac ceva ele sunt suparate pe mine si comenteaza in timpul orelor de mine si din astea. Mai e una care tot timpul se uita spre mine si ma incomodeaza, ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa spui prin talie joasa, mai saraca? Tu poti sta cu cine vrei, colegii si mai ales profesori gresesc daca te judeca si daca le judeca pe ele dupa aparenta.

| Andreea1944 explică (pentru anonim_4396):

Nu sarace, au un comportament foarte naspa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea1944):

Daca te comporti ca ele, stai cu ele, daca esti diferita schimba-ti anturajul.