| TVD_5834 a întrebat:

Deci am si eu o "problema". Imi place de ceva timp de un baiat foarte foarte mult.Si inainte vorbeam si afara si pe mess, ba chiar m-a chemat afara adr de o saptamana ma ignora complet.De exemplu':L'am salutat intr'o dimineata ma salultat si el iar o colega zice ca sa inrosit dar dupa cand sa intros a trecut pe partea cealalta.Azi m-am intalnit cu el cand mergeam acasa, l'am intrebat ce face si abia daca s-a uitat odata la mine iar acum cateva minute l'am intrebat de un id pentru o colega si a zis ca il stie pe baiatu ala dar nu imi da idu si nici nu se inetreseaza. Si chestia e ca ma ignora, cea ce doare cel mai tare zic eu. Un prieten cand i-am pobestit a spus ca asa face ca sa para dur ca ma place dar nu cred.As vrea sa il uit.Are cineva vreun sfat?:-s va rpg!:-

3 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Poate ca i`ai gresit cu ceva.Cel mai bine e sa vorbesti cu el,sa il intrebare daca te place. Daca nu puteti vorbi fata in fata, fa rost de id-ul lui si vorbeste. Spune-i ca il placi, si daca ai gresit cu ceva cere-ti scuze!

| bee_6277 a răspuns:

Parerea mea este ca acest baiat te place d ar este timid si daca ar da ochii cu tine nu ar sti ce sa spuna si s-ar inrosii

| TVD_5834 explică:

@Hellenne il am.inainte vorbeam.acum nu am mai baga in seama.
si nu stiu cum sa'i zic. nici eu nu sunt prea curajoasa.