| flor31 a întrebat:

Un baiat vrea sa fie cu mine, dar mie imi place de fostul, aseara am intrat in vorba (pe mess) cu fostul, si am vorbit putin despre bac, dupa ce am terminat acest subiect l-am intrebat "si ce mai faci?" dar nu mi-a raspuns(am asteptat o ora, dupa aia am iesit) ce trebuia sa ii spun altceva?, mai intru in vorba cu el? dar ce sa il intreb? eu sunt mai timida.nu pot sa ii spun ca inca imi place de el dupa 6 luni de cand ne-am despartit si nu am vorbit deloc; fundita love struck

2 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Heei. Păi dacă nu ți-a răspuns nu înseamnă că s-a plictisit de tine sau nu mai vrea să vorbească cu tine poate avea treabă, poate i s-a blocat pc-ul cine știe. A trecut cam mult timp de când va-ți despărțit și eu cred că nu ar trebui să îi spui că incă mai ți la el din moment ce nu prea ați mai vorbit. Iar cu băiatul ăla dacă tu nu-l placi nu ești nevoită să spui da poți să-i spui frumos că nu ești pregătită sau că nu simți același lucru pentru el o să înțeleagă doar nu te va obliga laughing. Lasă-l pe fostul tău iubit în urmă și mergi înainte că va apărea oricum altcineva poate mai drăguț decât el. So take care! :*

| denisa_4832 a răspuns:

Auzi lasa-l in colo de baiat ca mai exista milioane de baieti in lumea asta asa ca treci mai departe succes.