| dianaaxd1 a întrebat:

Deci. azi m.am facut pe picioare cu crema depilatoare de la elmiplant dar ...surpriza. nu s. a luat nici macar un fir de par.cand ma uit pe cutie vad ca era expirata,straight face are vreo legatura?

1 răspuns:
| Азбука a răspuns:

Deci... urasc acest deci! - si nu numai eu - daca pana maine nu-ti vor creste cositze balaie pe picioare, s-ar putea sa nu aiba nicio "legatura". Cu cine ziceai ca trebuie sa aiba aceasta legatura?batting eyelashes