| didi12 a întrebat:

Azi mi-am luat o crema depilatoare Strep.Cand ajung acasa, observ ca este pentru fata si zone delicate(eu vroiam pentru picioare). Are in cutie un prospect.Pe o parte a acestuia scrie ca este pentru zonele delicate ale corpului, iar pe cealalta "Crema depilatoare pentru corp". Deci, pot sa ma dau cu ea si pe picioare?(PS:pe cutie la fel scrie, ca e pentru zonele sensibile:Face and Bikini). Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

Buna! DA, te poti da cu ea si pe picioare avand in veddere ca scrie "crema depilatoare pentru corp", probabil ca vrea sa sublinieze ca se poate folosi si pentru fata.PA!

| me1oo a răspuns:

Nu cred ca are nimic daca e si pentru picoare incearca intr-o zona mai ascuna mai sus sa te dai sa vezi daca nu te iriti sau ceva de genu

| adynna483 a răspuns:

Pai daca scrie pentru zone delicate nu poti sa te dai cu ea pe picioare pentru ca nu va avea acelasi efect ca in zonele delicvate