| IubesteEa a întrebat:

Deci buna seara TPU cand am iesit afara cu prieteni si fostul am jucat fata scunselea si el dupa il injura unu si eu radeam de numai puteam si el se tot uita la mine si mai comenta asa la misto dar dupa nu se uita in ochii mei love struck voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| LordCronos a răspuns:

Eu cred ca stai incredibil de prost cu romana... Sa ma contrazica cineva daca n-am dreptate...

| Agradável a răspuns:

Ca ramai corigenta la limba romana ce sa cred altceva rolling on the floor

Daca ma uit in ochii catelului meu asta inseamna ca il iubesc? laughing

| dany7 a răspuns:

Ce note ai la rom? 10 pe linie credlaughing) rolling on the floor mi se mai intampla si mie sa gresesc dar nici chiar asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş vrea să primesc meditaţii de la tine la lb. şi literatura sportivă, cât ceri? puppy dog eyes