| IubesteEa a întrebat:

HEY TPU mai am o intrebare ieri cand eram cu o prietena vorbeam despre fostul meu iubit si stiti si voi proverbul ala:vb de lup si lupul la usa!laughing asa si cand vb de el, baiatu a venit la mine imi zambea si m-a intrebat de fratele meu asa seara cand am ramas eu cu el si fratele meu am murit de ras, iar prostul de fratele meu i-a spus ca il iubesc desi cand a auzit nu a zis nimic dar nci eu hmmm ...de ce? next si eu ii ziceam lui fratimiu ca il place nu stiu cine si fostul a zis gata incetati! si s-a urcat pe o bara si i-am zis vezi sa nu cazi si a cazut rolling on the floor si tot asa eu cu fratele meu robi ne certam fostul dadea in robi ca a vazut ca da in mine si chestii din astea credeti ca mai tine la mine? asa si sa apropia de mine, radeam, a fost o seara misto raulove struck si la scoala tot ma priveste de vorbit nu vorbim la scoala asta nu stiu de ce sad sunt confuza o zi nu ma baga inseama alte zile imi zambete se uita la mine rade de glumele mele ma apara ce credeti voi ma iubeste? apropo am 15 ani el 14. Si cand eram eu pe leagan m-am uitat la el si imi ziceam in gand uitate la mine si asta a facut si ne-am uitat unul in ochii celuilalt il iubesc foarte mult si de ce cand i-a zis fratele meu robi ca eu il iubeste pe fostul in fata si el nu a zis nimic? ce credeti? va rog fara raspunsuri urate ca exista si cuv. spam pe acest site si nu e greu sa dai dau funda numai la cei care sunt educati si mi-au dat un raspuns concret si intelept! mersi si care mi-au raspuns la intrebari!

Răspuns Câştigător
| Chocolotto a răspuns:

Hi Alexeyndra, din cate ai povestit aici eu imi dau seama ca el inca mai tine la tine dar cred ca ii e ''rusine'' sau ceva de genu sa iti recunoasca. Si mie mi se intampla acelasi lucru.Sa iti zic ceva cheama`l pe afara cu tine si cu ''mai multi '' prieteni, dar tu sa nu chemi niciunul, incat sa fii doar tu cu el si sa incepeti sa vorbiti adica sa aduci vorba de voi 2. si poate va cuplati iar impreuna! Succes

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca aveti sentimente fata de celalalt si nu stiti cum sa va impacati, daca o tineti tot asa si tu ori el nu zice cuvantul cheie nu rezolvati nimic, fi macar tu mai tare si vorbeste serios.

| HolyPotato a răspuns:

Pai, si eu trec prin cam aceeasi situatie cu tine (faza cu se uita dar nu vorbeste,uneori va intelegeti bine,altteori te ignora,stiu e putin enervanta faza asta)In fine cazurile noastre difera,dar din ceea ce ai spus tu mai sus reiasa faptul ca mai simte ceva pentru tine. Ar trebui sa va mai intalniti asa.
-Ai putea incerca sa te apropii putin si de prietenul lui
-Ar trebui sa vorbesti cu el daca esti mai indrazneata si intreaba-l direct
-Daca esti genul de fata timida incearca sa o iei pe ocolite (chiar si jocul adevar-provocare poate fii o cale de a afla cate ceva)
-Ai putea totusi incerca sa ii platesti cu aceeasi moneda,uita-te la el,dar nu vorbi,uneori ignora-l etc. dar ai grija sa nu interpreteze gresit.
Pai, succes, daca esti senior, trimite-mi un mesaj si spune-mi cum a fostwinkinghappy

| MâţaD a răspuns:

Lasand la o parte greselile de ortografie eu zic sa nu te agiti pre mult pana baiatul nu iti zice ceva concret.Adica el stie ca il placi, daca ar fi reciproc ti-ar spune...

| IubesteEa explică:

Hey raspundeti la intrebarea aia el de ce nu a zis absolut nimic cand i-a zis fratele meu ca il iubesc?