| Gogoasa24 a întrebat:

Dacă ma excita penisurile și fetele tranny, înseamnă că e o fantezie sau nu? Nu ma excita băieții, nu simt nimic pentru băieți și nu as pupa un băiat sau sa fac ceva cu un băiat. Dacă e o fantezie cum scap de asta?

Răspuns Câştigător
| Ely1234567 a răspuns:

Da este doar o fantezie stai liniștit

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca in cazul tau orientarea sexuala nu este 100% heterosexuala, fiind partial afectata de o anumita tenta de bisexualitate, adica o particularitate destul de des intalnita. big grin

| Gogoasa24 explică (pentru corbulalbrosu):

Și cum pot sa fiu 100 la 100 hetero ca asa eram când eram mic și vreau sa îmi revin am auzit ca este o fantezie cum scap de asta

| Sofer a răspuns:

Cred ca e doar o fantezie. Curiozitatea de a încerca.

| Gogoasa24 explică (pentru Sofer):

Am încercat o data da ma atrage încă și nu vreau

| alina2k18 a răspuns:

Pai si tranny aia tot baieti sunt laughing arata ca niste femei pentru ca au zeci de operatiiwinking inclusiv la corzile vocale si mandibulawinking