| anonim_4396 a întrebat:

Deci cum e pana la urma ce conteaza frumusetea interioara sau exterioara?

Răspuns Câştigător
| bogdan343 a răspuns:

Eu cred ca aspectul exterior are un rol foarte important.Este cartea de vizita a fiecaruia dintre noi.E primul contact, el produce prima impresie.Dar dupa aceea urmeaza interiorul.Atunci cand cineva are un suflet frumos si este si putin simpatic, nu exagerat, atunci cand ambele se imbina nu se poate sa nu fie pe placul celor din jur, cu care are relatii.
Farmecul fiecaruia izvoraste din interior.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de om daca vrea bani nu il intereseaza nici exteriorul daca ii place cum arata si nu il iubeste atunci o intereseaza partea de afara iar cine iubeste cu adevarat apreciaza ceea ce are inauntru.

| lilstar a răspuns:

Multi poate din complex spun ca cea interioara. Este adevarat conteaza si asta, dar prima impresie o da frumusetea exterioara. Nimeni nu iti va cunoaste frumusetea interioara daca nu treci de prima proba. Cam asa stau lucrurile. Ca de fiecare data adevarul e ca un spin, dar e cel mai bine sa fi realist.

| AzZy a răspuns:

Eu zic ca amadoua. Ca orice ar zice lumea daca fata e buna si amabila, dar are deformari la fata sau cum se spune "ti-e rusine sa iesi cu ea pe strada" e clar ca nimeni nu o vrea si daca e frumoasa, e model, dar are fite si nu stie sa se compoorte si sa vorbeasca, nici cu ea nu iti place sa fii vazut. Intre cele doua trebuie sa existe un echilibru la care la uunii oameni nu prea mergewinking

| ImSara a răspuns:

Poi multi o o sa zica cea interioara doar ca sa para ca niste mari intelepti, dar pentru mine conteaza amandoua, poate putin mai mult cea exterioara. big grin
Somn Pufos

| mriuls a răspuns:

Interioara,CLARR; x

| mady007 a răspuns:

Se zice ca cea interioara..., dar pentru mine ambele ca pana la urma un baiat nu se uita la tine daca nu esti cat de cat frumusica/frumusel si daca vede ca nu il intelegi cat de catbig grin

| Pufulinna a răspuns:

Frumusetea interioara conteaza cel mai mult happy
Pacat ca lumea nu stie sa o pretuiasca. straight face
Deageaba esti frumos pe exterior cand sufletul tau e defect.
Chiar mare pacat. lumea din ziua de azi nu mai stie sa o pretuiasca!

| pufulete_5719 a răspuns:

Conteaza frumusetea interioara, dar si cea exterioara si kdn zic frumusete exterioara eu nu ma refer neaparat la sani si fund.Pentr ca in ziua de azi la asta se uita un baiat la o fatastraight face

| LollaBolla a răspuns:

Pai cea interioarahappy dar baieti|fetele de acum se uita mai mult la cea exterioarasad

| newlife111111 a răspuns:

Eu am pus pret pina acum cateva luni prea mult numai pe cea exterioara,chiar daca ea era f frumoasa,tot greseam,si nu vedeam ca are si o frumusete interioara divina,acum, cand am deschis ochi bine, mi as dori sa fie de 100 de kg doar sa fie linga mine