| BlackPearl_7457 a întrebat:

Sunt confuza. Nu stiu daca baiatul care se da la mine o face pentru ca ma place sau ca ii plac lui femeile in general. Cum as putea sa-mi dau seama daca e la vrajeala totul sau daca ma place cu adevarat? Dau fundita pentru cine ma ajuta.

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu iti poti da seama.Vezi cum se comporta cu tine in comparatsie cu alte fete si poate asa o sa te mai lamuresti.

| Derye a răspuns:

Stii cum iti dai seama daca ii plac femeile? Il intrebi: esti gay? Daca iti spune "nu" atunci probabil ca ii plac femeile. >_>

| ATHOS a răspuns:

Ai rabadare, timpul iti va spune. Daca se va indragosti in mod corespunzator de tine va trece ceva vreme pana cand sa abordati problema sexului. Daca nu va avea rabdare...
Bafta!

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Nu se stie. poate asa face cu toate fetele
Vezi cum se comporta cand sunteti voi 2 singuri si iti vei da seama