| BLeH[RO] a întrebat:

Deci... cum sa fac sa-l fac pe prietenul meu sa se simta prost din cauza ca nu ma lasa sa o cer de prietena pe o fata...adica defiecare data cand ma dau pe langa ea vine si se baga acolo sau ii face ei ceva, astazi la patinoar nici macar nu m`au bagat in seama din cauza lui, oricum ea ma iubeste foarte mult si eu la fel de asemenea dar el nu stiu nu vrea pur si simplu sa ne lase in pace! va rog frumos ajutati-ma! 1

4 răspunsuri:
| Cosmin528 a răspuns:

Esti lesbiana?

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai spune-i "mai baiatuleee lasa-maa".vorbeste cu el. poate ca si el o place pe fata aceea si tocmai de aia se da in spectacol. Bafta

| EnvyU a răspuns:

E clar ca si tovarasul tau vrea sa fie cu fata aia, asa ca.nu prea poti sa ii zici bai eu vreau sa fiu cu ea, o sa fie un fel de competitie care o castiga, dar daca sunteti prieteni buni puteti vorbi despre asta pentru ca nu se merita sa strici o prietenia pentru o fata

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Cosmin528):

Nu e lesbiană, măi! laughing)
Sunt prieteni, adică amici.