| anonim_4396 a întrebat:

Deci, cum sta trba.
am intretinut relatii sexuale, iar urmatoarea luna mi-a venit menstruatia, pot fi insarcinata, adica mi-a cam crescut burta si chestii.ma rogthinking
Si fara raspunsuri la misto, ca deja :-J

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti sa fii insarcinata. 20% din femei au sangerari care mimeaza menstruatia in primele luni de sarcina.

| swet girl 22 a răspuns:

Fa un test de sarcina ca sa fii sigura... poate iti joak imaginatia feste:d

| dannys a răspuns:

Si nu te-ai protejat? Poti fi insarcinata ca poate sa-ti vina si peste sarcina. Fa-ti un test de sarcina mai sigur si poate te-ai ingrasat putin sau esti balonata.

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

laughing
Nu esti insarcinata.
Faza cu burta doar ti se pare tie poate pentru, ca iti este prea frica sa nu fii.
Imaginatzia ta...
Dar daca tot ai indoieli fa un test de sarcina. Si apoi fugutza la ginecolog pana nu e prea tarziu.

| doctorz a răspuns:

Esti gravida 1oo%.

| karminna a răspuns:

Sora mea a avut ciclu pana la a patra luna de sarcina.si pentru ca era mai plinuta nici nu si-a dat seama ca e gravida.asa ca fa un test ca nu e scump si fuga la medic ca nu-i de joaca.

| Alinutza_9996 a răspuns:

Da poti fi insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aa.pai ba da...protejatwinking