| SexOnTheBeach a întrebat:

Deci, curand am venit in Romania si printre altele mi-am intalnit un verisor cu care am copilarit o perioada, am baut in cinstea intoarcerii mele si m-am culcat cu el (si o facem seara de seara). Stiu ca este absurd dar e nebun dupa mine... ce pot face?

Răspuns Câştigător
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Pai e mai naspa ca sunteti veri pentru ca altceva e cam normal, pai bine, daca e sa va iubiti cu adevarat va trebui sa va feriti de ochii lumii si ai grija sti cum e lumea in ziua de azi e rea si ciudoasa pe altii vedeti cum faceti aveti grija sper ca ti-am fost de foloswinking succes

11 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Mergi la psiholog nu e de bine.

| maradi3 a răspuns:

Stai linistita,e ceva normal! Multa lume o face,adica atunci cand le este somn, se culca! Nu e absurd nimic, daca doar asta faceti!

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ba nene ce fac uni oameni frate asta e daca nai bulan la fete trageo lui varatu

| Muppet a răspuns:

Te culci cu varul tău? Cu care ai mai și copilărit? Eu cred ca intre voi ar fi normal sa existe doar o relație ca intre frați thinking Și dacă e nebun după tine și e var de gradul întâi tu în loc sa ii explici ca nu e bine ceea ce faceți te culci cu el? Cred ca și tu ești după el. Deci dacă nu sunteți rude de sânge go on ca vad ca bun simt nu mai e!

| Change a răspuns:

Wow,wow...wow...Ce poti sa faci? Stai cat mai departe de el si evita sa va indragostiti(daca nu e prea tarziu).
Ce-a fost in capul tau mai fata? E varul tau!
Inceteaza sa ai intalniri de acest fel cu el(de fapt inceteaza sa-l mai vezi cred ca este mai bine asa).
WOW!

| βǿβǿ a răspuns:

La spitalu` 6 cu tinestraight face

sa mor eu.
cum sa te culci cu varu`tau?straight face

straight face

| Loove_6052 a răspuns:

Si tea sadisfacut? o are mica? ai facut'o neprotejat? te-ai gandit sa incerci sa faci si cu tacto daca tot va iubitzi asa mult in familie? happy

| heavenn a răspuns:

Oameni buni, aveti acelasi sange. Cum puteti face asa ceva? Nu vreau sa te critic, dar cred ca ar trebui sa pui punct acestei relatii si sa-i explici ca nu e bine ceea ce faceti. Stapaniti-va! straight facestraight face

| Alexandra007_1039 a răspuns:

Pai sincer ii chiar aiurea sad...adica daca ti l o persoana si ajungi sa o iubesti chiar nu mai ai ce face sad, numa ca daca sunteti verisori de gradu 1-2 si o sa ramai gravida poti naste copilu cu problemestraight facesad.am vazut cateva cazuri

| Andu_7395 a răspuns:

Cere-i parerea tatalui tau. El stie mai bine.ca na.e in familie treaba happy

| iasminutza_2656 a răspuns:

Eu zic sal lasi in pace, ca nu e bine ce ati facut chiar deloc