| DeMaRcO_6028 a întrebat:

Buna TPU ma numesc Bogdan si am 18 ani.
De curand am intalnit o fata de care imi place foarte mult. Pur si simplu am mers la o prietena la servici si ea lucra langa.In prima faza i-am luat tigarile ca sa am o scuza sa merg la ea sa o vadtongue.

I-am cerut id ca sa mai vorbim si am vorbit in acea seara pana pe la 2.Am vorbit foarte deschis si din una in alta am ajuns la persoana ideala pentru fiecare, si din fericire ne-am regasit unul la celalalt.
Pentru ca sunt mai nebun am fost la ea la 2 noaptea si ne-am sarutat pana pe la 4 jum sau poate era si mai mult.
Ea are un iubit de 7 ani, acesta nu o prea baga in seama nu ii ofera nimic frumos nu stie sa o aprecieze si ei ii pare rau ca nu sa desp o data de el ca acum cica e cam tarziu si o cred.

Am vrut amandoi sa avem o noapte romantica pentru ca imi place sa rasfat persoana iubita pentru ca zic eu merita:*. La inceput a fost de acord si cu prima ocazie cand eram singuri sa o facem. Dar a venit iubitu si nu ne-am mai prea vazut si mi-e dor de ea de innebunesc.
Stiu ca nu poate sa fie o relatie intre noi pentru ca nu o sa se desparta de iubitul ei dar am zis ca macar sa avem o noapte de neuitat.

Voi ce ziceti sa mai incerc sa o conving? si cum? daca aveti vreo idee ca eu vorbesc cu ea dar cam degeaba.Si faza e ca e si mai mare ca mine cu 3 aniwhistling.

Astept sugestii, mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| CrisTinasss a răspuns:

Hi! eu sincer nu inteleg d c e cam tarziu sa se desparta de el... e cam tarziu pentru ce?laughing) adica are de gand sa se marite cu el? altfel nu inteleg cum vine faza... daca nu prea se mai baga in seama si nu se iubesc chiar nu inteleg d c nu termina. ok. a fost frumos, dar a fost.eu cred ca de la tine nu vrea decat o noapte.sau 2 sau 3.depinde cate oportunitati ii dai ca sa se joace cu tinelaughing) mai bine las o in pace, altfel ai putea suferi o deceptie daca constati ca te indragostesti de eawinking aaa.si mersi ca m ai adaugat la prieteni:*

1 răspuns:
| DeMaRcO_6028 explică:

E cam tarziu m-am indragostit de cand am vazut-o si dupa ce am mai si sarutato a fost clar. M-ia si zis ca daca nu avea iubit nici nu statea pe ganduri daca sa fie cu mine sau nu.