| unknow a întrebat:

Deci dc au 2omani nevoie pentru. a atinge cel mai inalt nivel al intimitatii?

10 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Iubire si atractie

| unknow explică:

ContDezactivatPapaa, ce *** stii uh despre viata mea?!
devii penibila fetitzo! esti blocata! deci ca sa stii, nu mai primesc nimic de la tine happy

| unknow explică:

Bai, ce *** ma sugi atata de ****?! nu vezi ca mai raw te injosesti?batting eyelashes oh go on

| Narcis2007 a răspuns:

Iubire

| Elisa a răspuns:

Deoarece starneste pofta de a se indragii mai mult. Excitabilitatea este un lucru evident intr-o relatie de lunga durata.

fundita?

| Tiberius a răspuns:

O sticla de votka si un pachet de kent convertibles

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

NU VENI IN VARA TE IMPLLOOOOOR VINO ACUMA:( sa-ti *** o mama de bataie de te arunc in pat de spital:(...
sunt atat de frumoasa incat nu`ti inchipui:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
esti atat de proasta sa ma faci pe mine urata? tu nu auzi ce spui? nu vezi ca am ochi mari si frumosi,?:X:X:X buze perfecte tenul fara probleme, nasucul mic si frumos la corp arat ca un fotomodel http://s745.photobucket.com/......eyvicious/ esti asa proasta sa spui asa ceva? sa ti`o iau in gura de doua ori si ti-ai dat drumu nu?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
m`ai plictisit rau de tot dar nu inteleg de ce vii in vara in Galati... si nu vii acum?!
cum sa ma faca mama din laba mha'? fa tu ai un pic de carte in creieru ala a tau?=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
imi imaginez ca esti una urata cu ochii strambi fara tate si fara cur cand porti o pereche de blugi iti intra in **** blugii si mirosi la **** a peste:)):)):)):*:*:*:*

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Ei las`o si acum? ce`ai primit?rolling on the floor))))))) ca si data trecuta m`ai blocatlaughing))) app.
tu te`ai bagat ca musca`n ****winking [acum taci nu? nu mai injurihappyoh go on]

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Iti multumim pentru raspunsul tau!
vezi?batting eyelashes s`a trimislaughing

| Brain_1291 a răspuns:

Au nevoie de ei insisi si atat.