| anonim_4396 a întrebat:

Deci.Din a5a mi-a atras atentia un baiat din clasa de langa mine[pe atunci era a6a] Eram cam mica sa simt ceva pe bune. Dar il priveam si, stiti cum e, numele lui pe caiete, etc. A inceput clasa a6a. Aveam fiorii numai cand ii pronuntam numele, problema era ca si cea mai buna prietena il placea. Intr-o zi el i-a zis cuiva ca eu sunt cea mai draguta din a6a. [e ceva bun daca vine din partea cuiva de a7a ] Prietena mea s-a suparat.ma rog dupa toate astea nu a mai fost la fel si nu am mai fost prietene [nu conteaza asta] Un coleg mi-a pus piedica si mi-am luxat piciorul. Aveam teza asa ca am venit la scoala.Mi-au spus doua colege ca intreba de mine prin curte.Cand am iesit colegii lui il bateau pe umar si zambeau.A fost un moment bun/ciudat. In iarna aceluiasi an ne-am imprietenit, am devenit cei mai buni prieteni love struck. Ne spuneam totul. Apoi am aflat ca era impreuna cu o colega de clasa.Am fost distrusa[inca il mai placeam] dar peste cateva zile s-au despartit,el mi-a spus ca a fost cu ea din joaca. Am fost dupa aia prin primavaraintr-o excursie cu clasa lui si a mea si am stat foarte mult cu el si acolo [el ma chema ] Ei bine,el e skater,asa ca am inceput sa stau pe acolo cu el,a venit vara, ei bine stateam altundeva, nu ne-am mai vazut. A inceput deci clasa a7a,la inceput eram ca doi necunoscuti, dar ne-am imprietenit din nou cand mergeam in Sk Park. Am inceput sa vorbim prin mesaje. [nu avea net ] si ne intelegeam bine. Acum are net si face /spune orice pe placul meu. Ce credeti ca e? Credeti ca ar putea simti ceva pentru mine?puppy dog eyes

P.S: in a6a dadea semne mari ca ma place dar era de dupa masa cu mine, acum il vad 2 pauze sad Dar nu stiu.

FUndaa :*

3 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Te place.

| Nelamuritul a răspuns:

Eu zic ca ii place, deci dai drumul si intreaba-l.

| Miki280 a răspuns:

Eu cred ca te place, daca ati stat si impreuna in excurstie, ati vorbit prin mesaje. Vorbiti in continuare, o sa iasa ceva frumos love struck.