| anonim_4396 a întrebat:

Deci e complicata situatia :X eu eram solo si fac cunostinta cu un tip care stiam k sta una din prietenele mele din baie de la fumat happy eu il stiam pe el dar el pe mine nu happy pe moment nu mi s-a parut nimic suspect laughing) doar ca am mers la un pr sa ne facem de cap k el era singura acasa si pe noi nea cam luat valul saruturi si din astea asta nu e nimic grav happy dar am zis ca trebuie sa uit k are prietensa si nu stiu cehappy sincer pe mine ma atragea tipul dar am zis ca trebuie sa uit happy si am iesi cu grupul nostru de prieteni la un club acolo si am incercat sa ma dau la un prieten de al lui si mi-a zis ca e gelos si din astea iar eu o tineam ca argument pe iubita sa si prietena mea in acelasi timp :X insa ca proasta accept situatia sa stau k el happy a 2 a zi el doar la mine k eram singura acasa si am facut sex happy fiind prima data pentru mine :X si peste 4 zile s-a despartit de gagicasa tot pentru mine :X si tot sup ca suntem cuplul perfect si k ne potrivim si eu simt asta si multe altele de ce ziceti lui chiar ii place de mine adica el mia demostrat asta happy vine la mine zilnic imi da atentie si multe altele :X voi ce ziceti orkum eu tin foarte mult la el

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Parerea mea. ai facut o mare prostie! Si ma refer la faptul ca te-ai culcat cu el. Din moment ce el era cu fata aia, care zici ca iti e "prietena" cum ai putut sa ii faci asta ei.si tie in primul rand? Nu i si tu orgoliu? Trebuia mai intai sa il pui la punct putin.el s-a jucat cu amandoua.Tu mai ales fiind virgina iti dai seama.Dar nu stiu cum te-ai lasat tu asa de usor. dupa cateva zile.E foarte aiurea.Asa zici tu acum ca va potriviti, si din astea.sau ca te place! si tu pe el! Eu pana nu am simtit eu ca il iubesc din tot sufletul meu pe prietenul meu, si el pe mine la fel, nu i-am dat nimic! Pentru ca nu puteam! Dar tu te-ai lasat prea usor.si s-ar putea sa ai de suferit sad.nu acum, ca poate va mai dura un pic fericirea asta a voastra, de fapt a ta. Dar apoi tot tu suferi. Din moment ce a lasat-o pe fata aia pentru tine, esti constienta ca iti poate face si tie la fel. Vede alta pe la scoala si tot la fel, te lasa pe tine si se duce la ea... Ai grija oricum. Nu mai fi naiva! Fi cu capul pe umeri daca vrei sa fi bine. :*:*:* Bafta

| Claudia a răspuns:

Cati ani ai ?

| laury4ever a răspuns:

Hmm.nu stiu ce sa zic daca tine sau nu tine la tine...S-a despariti poate de fosta pentru ca de la tine a obtinut mai repede ceva si de la ea nu. E prea devreme sa stii daca tine sau nu la tine. E vorba si de atractia aia de inceput care cu timpul poate disparea. Faptul ca vine la tine nu mi se pare ceva iesit din comun.vine cu un scop nu? Obtine ceva asa e? oricare ar veni pentru asta. Nu te lasa inselata, fii cu capul pe umeri si pune in balanta lucrurile. Nu-l lasa sa te vrea doar pentru sex. Dar nici nu e imposibil sa fi inceput sa tina la tine sa aveti o relatie stabila. Multa bafta si sper sa aud de bine ca sunteti impreuna!

| nebunieee a răspuns: