| LoveFashion a întrebat:

Deci...el e putin mai mare ca mine si e foarte timid.Ne-am cunoscut la mine la tara in vacanta de vara.2 zile de cand ne-am cunoscut n-am prea vorbit iar a 3 seara am stat doar cu grupul lui de prieteni si m-a tinut in brate dar nu prea am vorbit.Peste 2 zile la fel dar mi-a cerut nr.Pana acum nu m-a sunat deloc.Cand eram cu mai multi se uita la mine si zambea.I-a zis unei prietene k ii place de mine(si mie imi place de el si stie). Ultima seara in care ne-am vazut m-a intrebat cand ma intorc acolo si era suparat ca plec.Nu m-a sunat deloc.Ieri am vorbit cu o prietena de a lui si a zis ca l-a intrebat de mine si a zis"ce ma tot intrebati toti de ea?" Eu ce sa inteleg?sad.As vrea sa vorbesc cu el...sa stiu daca are rost sau nu.Sambata merg la tara si daca e o sa ma intalnesc cu el.Ce sa ii spun? Sau sa incerc il uit?

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ma, caruta asta merge pe deal in jos si nu este nimeni sa apuce fraiele. Ce te faci? (le apuci tu, sau lasi caruta sa cada in prapastie?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca s-a enervat pentru ca te place si asa e cand te intreaba toti de persoana pe care o placi. Stiu din proprie experienta. Da-i si tu id de mess cand te mai duci acolo ca sa stati in contact.

| AlexaMatyas a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el.
Daca si el iti raspunde la fel poate o sa aveti o relatie daca nu uital.
Bafta!