| yappi a întrebat:

Deci este vb de fostul prieten de care incercam sa uit pentru ca el mi-a spus ca ma mai place dupa care a inceput sa umble dupa alta. Am suferit mult din cauza asta si mi-am propus sa il uit dar prea tarziu pentru ca el a inceput din nou sa stea numai prin preajma mea si nu sunt in stare sa ii fiu indiferenta dar intr'o zi am incercat sa nu ma uit la el deloc cand am iesit la tabla in prima ora el se tot uita dupa mine, l'am vazut cu coada ochiului, bine face asta tot timpul dar de obicei ma uit si eu la el si ii zambesc dar in acea zi nici nu am privit spre el.In pauza a venit la mine a inceput sa imi ciufuleasca parul si copilarii de ale lui dar oricum imi acorda mult mai multa atentie decat pana acum. Ce vreau eu sa stiu este posibil sa ii mai placa de mine si sa fi spus adevarul cand el cu cateva zile in urma umbla dupa alta? Daca da cum as putea sa il fac sa vrea sa ne impacam fara sa vb cu el:d PS de cand ne'am despartit niciunul dintre noi nu am mai avut prieten/a. Dau funda pentru cel mai bun rasp:*

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Indiferenta... dar trebuie sa stii cand sa te opresti esti indiferenta odata de 2 ori doar atat pana vezi daca ii pare rau ca tea inselat sau nu de cele mai multe ori pierzi daca esti indiferenta continua o zi 2 3 si apoi vb cu el si sa ii spui daca mai face odata asa sa nu te mai caute ca inima ta nu e usa sa intre cand vrea si sa iasa cand vrea Mult noroc

1 răspuns:
| Ирина19 a răspuns:

Ai observat ca fiind indiferenta el a actionat? continua asa, si doar atunci iti vei da seama daca mai are rost sa mai tii la el si sa mai fii cu el, nu e unicul baiat din lume, stiu ca ai mai auzit asa vorbe dar asa e...bafta:*