| qieiqpalz a întrebat:

Deci eu am unele momente cand nu imi pasa de nimic orice o fi sau orice imi va zice oricine mie nu imi pasa. Oare o fi o problema pentru fete? Adica eu stiu ca e ok pentru ca nu e bine sa fii disperat dupa fete ca dupa te iau drept prost vorbesc foarte serios!

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Probabil ai și tu dreptate dar nu e bine nici să fii total indiferent pentru că te iau drept gay. laughing

| qieiqpalz explică (pentru Hammurabi):

Eu sunt indiferent cu toti ..doar cu sanatatea nu

| HazelEyes77 a răspuns:

Totusi prea multa indiferenta strica... orice incercare de a te apropia de o fata.

| VICTORTPURO a răspuns:

Toti avem acele momente, legat de fete, aici ai evidentiat correct faza cu "disperare", multi intr-adevar intra in situatia de disperare si fetele ii tin ca pe marionete cu care pot manipula, dar totusi acest aspect ajungi sa il realizezi mai mult dupa ce treci prin asa ceva.