| anonim_4396 a întrebat:

Deci...eu de la gradinita sunt prietena cu un baiat si cam din cls 1 el a inceput sa vrea sa stea numai cu mine, imi ia apararea cand candva se ia de mine, glumeste impreuna cu mine si mai multe chestii...credeti ca ma place?

7 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Posibil...
Cati ani ai, 11? [dupa an, 2000, m-am ghidat]
Poate ca esti cam mica pentru iubit, dar daca va placeti reciproc, bafta!

xoxo

| effect a răspuns:

E posibil sa te placa
Sau e posibil sa se poarte asa doar pentru ca esti prietena cu el de mult timp
Asta ar trebui mai bine sa vorbesti tu deschis cu el daca tot sunteti prieteni buni si sa vezi el ce spune :-)

| Amaliutss a răspuns:

Daa...in situatsia asta's sh yoo...bine numa' ca yoo's mai marehappy.Te place ft mult sh vrea ca sa nu ti se int ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil, dar fara suparare ar trebui sa il intrebi pe el. Asa e cel mai bine si cel mai sigur. El iti va da raspunsul pe care il cauti, noi doar v-om da cu presupusul

| Gabriel_8187 a răspuns:

Da te place spune-i eu te p, lac ma placi? si zice da si o sa fiti impreuna felicitaribig grin funda

| mnmslash a răspuns:

laughing si tu esti in clasa a doua? eu zic ca e innebunit dupa tine laughing

| Pompilica a răspuns:

Eu nu cred ca te place.