| anonim_4396 a întrebat:

Deci... Eu fac pregatire la Germana cu un baiat super dragut. Ne cunoastem de mult timp(adica am mai facut pregatire cu el... dar apoi un timp nu am mai facut iar acum facem din nou) din clasa a 5-a. El este cu un an mai mare decat mine si suntem la scoli diferite. Eu dintr-a 9-a vreau sa ma mut la liceul lui fiind unul foarte bun si sa NU UIT mamele noastre se cunosc. Eu nu o cunosc pe mama lui nici el pe a mea desi mama l-a vazut intr-o poza si i se pare dragut. L-am gasit si pe facebook, dar nu vreau sa-i trimit eu cererea de prietenie(apoi sa nu creada altceva). El nici nu-mi stie numele meu de fam dar ii voi spune data viitoare la pregatire.

Si intrebarea mea este: Cum as putea sa fac ca sa ma adauge el la prieteni?

Eu ma gandeam s-o rog pe prietena mea ce mai buna sa-i trimita cerere si apoi sa ma vada el pe profilul prietenei mele care ma are la „SORA" sau sa adaug la prieteni un prieten de-al lui, dar totusi nu cred ca asta e solutia

Voi ce imi propuneti, sugerati? Ati trecut prin ceva asemanator? FUNDA!

1 răspuns:
| SemnuIntrebarii a răspuns:

Adaugal la prieteni ca nu o sa creada nimeni nimic iti zic sincer, o groaza de fete colege de scoala... mau adaugat si nu cred nimic de nimeni