| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu is cu o fata de ieri dar inca nu ne-am sarutat e prea timida cred si oricum nu stiu cum so iau so sarut deoarece e timida. un sfat ceva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| CandyES a răspuns:

Vorbeste cu ea deschis despre orice mai ales despre asta, explica-i ca asa este prima data ca o intelegi, altfel no sa rezlvi nimic o sa-i fie si mai teama. Daca vrea sa numai fie timida fata de tine tio zic din propria experienta stai cat mai mult timp c ea si vorbiti despre orice numai asa o sa trreaca timiditatea si nici nu o sa va dati seama cand o sa ajungeti la un sarutwinking.

| Fairy_6262 a răspuns:

Mai asteapta ceva timp. Abia a-ti iesit impreuna. Nai asteapta doua -3 saptamani sau pana crezi ca e pregatita.
Spune-i ca ai o surpriza pentru ea si sa inchida ochi si atunci o saruti. Astept un mesaj de la u daca a mers ce ti-am zis eu.

| botyk_1544 a răspuns:

Pei ia-o cu frumosul... povestestei ceva si o sa gasesti momentul cand sa o faci si cu siguranta te va lasa

| lucianoxxl a răspuns:

Pai... daca esti cu ea doar de cateva zile si ea e timida e ceva normal ( mi s-a intamplat ) mai stai un pic cu ea si ia-o mai usor.

| Schoompika a răspuns:

Doar daca vrea.Nu este bine sa o saruti fara ca ea sa vrea,adica sa fii mai tandru, mai atent, mai romantic.Si eu sunt cam genul asta de fata si iubitul meu s-a chinuit tare mult pana sa ma sarute prima oara, dar a mers bine si relatia noastra inca se mentine perfecthappy. Bafta!