| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc Andrei, am 12 ani si ieri la onomastica unei bune prietene ne-am jucat adevar si provocare ( au fost numai provocari laughing)) )
Cand mi-a venit randul a trebuit sa sarut o fata de care imi place. A acceptat. Eu cred ca si ea ma place deoarece la onomastica ma tinea de mana, se aseza langa mine... la scoala am intrebat-o si a zis " Eu te plac doar un pic" nu stiu ce sa cred. Presupun ca e timida si nu vrea sa imi spuna. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prietenul meu inceputul e bun ia-o incet nu o sufoca ca altfel va fugi, fi putin indiferent si adopta atitudine de bad boys, va veni in genunchi la tine

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai copilasi mai, lasati sarutatul pentru o varsta decenta si traiti-va copilaria.
De ce va bateti joc de ea?
Lasa fata sa mai creasca si tu la fel, iar la 17 ani, ii poti declara cate ceva...
Cautati-va de scoala si jucati jocurile varstei voastre!
Pierdeti anii cei mai frumosi ai copilariei.
O zi bunahappy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru caramela):

Nu inteleg problema voastra ce are daca la 12 ani vrea sa se pupe in parc cu iubita? este DREPTUL LUI daca cocosul ii canta la varsta asta acum e moemntul

| caramela a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Este parerea mea ca parinte si punct! asa cum eu iti respect parerile tale, te rog sa faci si tu la fel, daca tu vrei sa raspunzi doar pentru fundita, eu nu pot ca parinte sa indemn sa aiba iubita la 12 ani!
O zi buna!

| Emilian65 a răspuns:

Vrea sa te testeze, sa vada daca tu o placi sau nu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Iubiri platonice....trece!
Un sarut nevinovat nu poate sa faca nimic rau.
Limitati-va la relatie de colegialitate si amicitie! Atat!

| Doub a răspuns:

Şi stau şi mă întreb... cum aveţi voi acces la internet.

| Lawliet14 a răspuns:

Ce mic esti puiu! laughing