| roxyy26 a întrebat:

Un sfat cum sa invat sa sarut...app sunt cam timida...si nu am mai avut prieteni pana acum..si am 16 ani si mi-e rusine sa ii spun partenerului k nu mam mai sarutat niciodata pentru ca mi-e frica ca o sa rada de mine si o sa le spuna celorlalti :-s un sfat ceva tongue

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fie teama! Nu trebuie.Si mai ales, spune nu rusinii! Saruta-l cu mult curaj, altfel relatia voastra o sa ajunga intr-un punct mort!

| fadnox a răspuns:

Daca si pentru trebuie sa ai pregatire, atunci...

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu`ti fie teama. Nu ai de ce sa te sperii.
Cand incearca sa te sarute pe buze dai voie.
Nu trebuie sa ai scoala ca sa stii sa saruti.
Lasa`te purtata de val.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Nici nu trebuie să îi spui că nu te-ai sărutat niciodată.
Sper cel puțin că măcar o dată în viața ta ai privit un film în care două persoane se sărută.
deci lasă-l pe el să facă totul, tu doar te iei după el, și mișcările lui.
citisem undeva. Pui într-un borcan o fasole. și pui apă, și încerci cu buzele s-o prinzi. și așa o să te înveți rolling on the floor

| culturistu a răspuns:

Pai pentru asta ai nevoie de practica fata mea ai nevoie de un baiat frumos dotat si finut ca mine contacteaza-ma

| Alecsandruz a răspuns:

Partea cu relatia ajunge intr-un punct mort nu imi place pentru ca daca e iubire e si intelegere si crede-ma toti am fost incepatori nu s-a nascut nimeni cu aceasta invatatura inprovizeaza nu incerca sa il ineci.
fara nici o jena o zic ca la 16 ani am invatat sa sarut de la o pustoaica de 13 ani intro mica vacanta la mare cu familia