| Fresh a întrebat:

Deci eu vreau sa-mi schimb atitudinea... vreau sa devin putin mai matur si mai mult amuzant deoarece sunt din pacate indragostit de o fata de aproape 1 an si am avut sansa sa fiu cu ea insa din cauza ca nu am sarutato mi-a dat replica (deci ramanem prieteni) dupa 5 minute cat a asteptat sa o sarut crying
vreau niste sfaturi cum sa nu mai fiu timid sa devin mai coolhappy

Răspuns Câştigător
| oneDisturbed a răspuns:

Adica voi ati stat 5 min fata in fata, tu stiind ca ea vrea sa te sarute si nu ai sarutat'o? WOW! laughing

Foloseste google.ro "cum scap de timiditate" (sau asa ceva), o sa gasesti destule articole destul de elaborate pe tema asta.
Incearca si o schimbare de look, iti poate da incredere in sine si automat ceva curaj (avand in minte faptul ca "arati bine").

P.S.: Data viitoare cand te mai gasesti in situatia in care o fata asteapta sa o saruti, mai bine o saruti. Si daca nu esti sigur ca ea vrea sau nu, ce se poate intampla? O sa isi traga capul inapoi si o sa zica nu. Tu (in functie de cum esti ca persoana) o sa iti ceri scuze sau nu si gata. Oricum, "omul cat traieste invata".

1 răspuns:
| eSc a răspuns:

Frate chiar esti timid! Du-te la pshiholog maturizeazate!

P.Sbig grinaca orice baiat ar avea sansa asta ar fi nemaipomenitrolling on the floor
fundita!