| NGA a întrebat:

Deci fetelor?! daca ati simpatiza un baiat timid, cuminte, de treaba, prietenos ati vrea sa fii fu el? DE Ce? cel mai frumos rasp funda:X:X:X:X

7 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc:esti cumva maiconteiubeste? ai ceva cu asta pe bune. DA NORMAL daca are calitatile astea e normal sa0ti placa de el!

| Barbiiiiie a răspuns:

Normal ca da, daca este asa cum imi place mie de ce nu?happy
Numai ca timiditatea asta sar mai putea regla in timp nici un mort nu vreaulaughing.
Funda?puppy dog eyes

| EuPaulA a răspuns:

DA!
As vrea sa fiu impreuna cu el deoarece imi plac baietii imi la locul lor...Adica m-am saturat de gangsteri si toti baietii cu fite si impresii. Pentru mine conteaza mult sa ma inteleaga, sa il inteleg si sa ne ajutam reciproc, sa ne sustinem in orice (adica trebuie sa fie de treaba si prietenos).
Ei bine, daca e si dragut spun Da

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru EuPaulA):

Nu cred ca stii cum sunt gangsterii in viata de zi cu zilaughing. Oricum ai spus niste lucruri adevarate happy

| EuPaulA a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ma rooog nu gangsteri, baieti care vor sa para asa.
Ca sa nu zic mai urat cocalariwinking

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru EuPaulA):

Cocalarii sunt niste fitosi cu haine D&G si alte firme de rahat si cu o tona de gel in cap.
Gangsterii sunt niste baieti mai duri care umbla in gasca si au un respect deosebit fata de cartierul lor.
Ca sa faci diferentatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta e maicon laughing are avatar cu footbal, inainte avea cu AC milan of of, esti obsedat omule