| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,cu cine ati vrea sa aveti o relatie? cu un baiat timid? sau cu un baiat mai energic?

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cu cel care mi-ar placea mai mult. E stupid sa ai un sablon pentru partener.

| thegatekeeper a răspuns:

Prima varianta. Prefer persoanele calme, indiferent daca asa este temperamentul lor sau daca sunt timide, fiindca ma obosesc oamenii prea energici si expansivi, sa zic asa, cei care vorbesc incontinuu si tare si persoanele extrovertite. Prefer compania cuiva ca mine, cu care sa discut mai putin, insa consistent si fara prea mult "small-talk". Prin urmare, acelasi lucru se aplica si in cazul unei relatii.

| positivity a răspuns:

Știi, se spune că opusurile se atrag.
Eu fiind o persoană mai retrasă, timidă, presupun că m-aş simți mai bine lângă o persoană vorbăreață, cu simțul umorului.
De obicei, îmi plac băieții timizi, pentru că gândesc vorbele pe care le spun, şi încearcă din răsputeri să nu te facă să te simți prost.
Dar până la urmă, nu contează dacă e timid sau nu. Contează dacă are caracter, şi dacă știe cum să se comporte.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Nu prea e adevarat ce spun aproximativ toti de aici.eu sunt o fire foarte sociabila iar fostul meu prieten era foarte timid.si cu toate aste ne'am inteles bine si nu am facut eu totul in relatie. fiecare cu placerile lui si sa stiti ca depinde f mult de persoana.si el e foarte timid da' cu timpul si'a dat drumul.dar doar in fata mea.cu restul era la fel de timid

| drogh a răspuns:

Dacă ar fi un băiat timid sigur nu ne-am potrivi pentru că s-ar feri de mine din ruşine sau s-ar ascunde cu unele chestii, nu ar fi deloc vorbăreţ, ar aştepta totul de la mine, ca şi cum e un spectator iar eu personajul principal. Unul energic e OK.

| DeKoniec a răspuns:

Un baiat timid nu poate avea o relatie decat cu o fata timida, un baiat energic poate avea o relatie doar cu o fata energica ..Depinde si de felul feteiwinking Succes!