| InYourMind a întrebat:

Deci fetelor voi cum va mai masturbati?
Adică na când fac sex cu iubi actual nu simt ca as ajunge la orgasme chiar dacă el duce 2-3 ture și mereu trebuie sa ma masturbez ca sa ajung acolo și adică cu fostul nu aveam problema și iubi actual îmi face și oral după și parca tot nu e de ajuns și nu știu cum sa ma mai masturbez ca sa ajung la orgasm în timpul sexului.

9 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Singurul lucru pe care ti-l pot spune, este comunicarea.
Stiu ca e foarte "awkward", "cringe", etc sa ii spui ce iti place, dar doar asa o sa ajungi la "satisfactie".
Sunt lucruri pe care actualu nu le indeplineste sau poate nu e la fel de experimentat precum era fostul? Intrebari pe care trebuie sa ti li pui si dupa gasirea unui raspuns, impartaseste "descoperirile" tale cu actualu.

Altceva nu prea e de zis... Have fun si nu uita sa te protejezi! ( sunt sigur ca nu vrei copil acum)

| mihai69 a răspuns:

Ia-ți un vibrator. Sau un 'sugător' de clitoris.

| Sofer a răspuns:

Ia-l pe fost înapoi.

| InYourMind explică (pentru Sofer):

Mai bine nu laughing

| Sofer a răspuns (pentru InYourMind):

Aia e. Actualul sa dea tot ce poate sa te satisfaca.

| JustStitch a răspuns:

Bună. Ai incercat ca in timpul preludiului să-l îndrumi? Sa te joci cu mâna in parul lui atunci cand iti face un oral să-i zici cum îți place sa ti se facă, mai lent, mai rapid, mai romantic. Intoarcerea la fostul nu este o idee bună parerea mea happy

| JustStitch a răspuns:

Sa te masturbezi in timp ce-ti face oral?

| IamJoKeR a răspuns:

Eu zic să-l schimbi laughing

| cepIm a răspuns:

Inseamna ca e vai de capul lui. Schimba-l iubito, nu mai sta cu nepriceputi.