| IntrebarileMeleRaspunsurileTale a întrebat:

Deci, i-am zambit, i-am facut cu ochiul, i-am scris un biletel si i-am spus sa-mi raspunda prin altul. A acceptat ea sa fie cu mine, dar acum... cum pot mentine relatia fara a se destrama? Stiu unele chestioare legate de comportament, dar nu e de ajuns! HELP ME, PLEASE! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Și dacă parcu'i în construcții?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Relatie?

| corbulalbrosu a răspuns:

Plimbari lungi pe aleile parcului urmate de popasuri si mai prelungite pe banca, cu mangaieri, dezmierdari si multe sarutari.

| LoveSleep a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Și dacă parcu'i în construcții?

| Doub a răspuns:

Cati 12 ani ai? Cica "biletele", wth.

| DarthRevan a răspuns:

Daca toti ati putea pune niste intrebari mai inteligente ar fi bine, Oare ma place, oare vrea sa ma sarute, oare daca i-am facut cu ochiul ma place. Oare daca ai dau bani, ma place? opritiva din a posta intrebari la care aveti raspunsul.Ce e asa mare filozofie, sa observi asta.Citeste pe net, carti, citeste un articol despre asta.Eu am citit si iti dai seama de lucrurile astea.Bafta!

| Clausd10 a răspuns:

Ceea ce faci tu prin biletele nu se poate numi o relatie. Ia fraiele in maini, fii barbat si discuta face to face cu fata. Scoate-o in oras, mergeti prin parc, discutati free. Cum o saruti? Prin biletele? Si tine minte: prietenia se cucereste, nu se cere. Succes.