| anonim_4396 a întrebat:

Deci i'am zis ca il iubesc baiatului pe care il iubesc de vreo 2- 3 ani.
A fost o prostie, totu e aiurea. Nici nu stiu cum sa ma opresc din plans.
Ce sa fac?
El m-a intrebat daca vreiam sa ma iubeasca mai mult decat ca pe o sora [ nu e fratimiu ], cu chiu si vai am zis da. Dar am zis sa lase totu asa ca nu mai suportam, am dat'o in plans cum am zis'o.
Ce naiba sa fac sad?

Răspuns Câştigător
| ELLSSA a răspuns:

Imi inchipui cata emotie ai putut strange in toti acesti ani, de ai inceput a plange imediat ce i-ai spus despre sentimentele tale.Incearca totusi sa il uiti daca nu ti le impartaseste si el la fel.Nu ai de ce iubi o persoana ce nu te iubeste sau te vede decat ca pe o sora si atat.Nu te dezamagi singura...

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Esti prietena lui de 2-3 ani sau era o simpatie a ta?
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nimic, aşteaptă să-ţi treacă starea, fă-ţi curaj şi vorbeşte cu el. Ai aut emoţii e normal, nu trebuie să reacţionezi chiar aşa dur cu tine. Baftă!

| Kitty77 a răspuns:

Fi tare. Asta e viata! kiss
Asteapta sa-ti treaca iar apoi o sa gandesti mai liberkiss
Sper ca te-am ajutatkiss

| Skinnyman a răspuns:

Impusca-te si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iesi cu alti baieti si incearca sa il uiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau pe nimeni decat pe el, am facut prostia sa ies cu altii ca sa il uit. A mers cat eram cu respectivu, dar dupa imi aminteam si asta distrugea relatia. Faptu ca il iubesc de cand e lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inveti gramatica limbii romane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Kazimir iar eu iti sugerez sa ma inveti tu pentru ca eu ma pricep doar la literatura, sorrywinking happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era si este o simpatie de-a mea, il plac de ceva timp bun.
Uite acum se comporta ca si cum nu s-a intamplat nimic.
Cica, "Buna sys ", daca nu am facut niste ochi cand am vazut asta. Ok, ma doare daca se poarta rece si ma doare daca se poarta normal. Asta e straight face, cazi si te ridici.

| barbyearefitsSe a răspuns:

Compurtate normal, ca si cum nu s-a intamplat nimic, si nu'ti arata tristetzea, incearca sa vb cu el sa razi sa t imprietenesti
sh usor usor se infiripa
ceva...
crede'ma merge ca asa fac eu mereu
pwpiki!
funda:X:X:X