| ing3rd3mon4u a întrebat:

Am nevoie urgent de un sfat! Am o relatie la distanta de 9 luni.Am avut si certuri si momente frumoase. Dar aseara prietenul meu mi-a zis ca ma iubeste mult de tot si ca isi doreste sa fie langa mine, sa ne fie bine. Dar daca vede ca dupa ce da pentru carnet pentru categorii si nu gaseste de munca cica relatia se va destrama. Vorbim zilnic pe messenger la microfon.Stie tot ce fac.si stiu tot ce face. Dar astazi mi-a zis ca crede ca ar fi mai bine sa numai vorbim asa mult la microfon.si i'am zis plangand: vrei sa te indepartezi de mine? si plangeam.si el mi-a zis numai plange te rog frumos.si da cam vreau sa ma indepartez de tine.si i'am zis de ce? si am inceput sa plang in continuare.si dupa aia mi-a venit sa vomit.si am vomitat.:-s de la atat plans mi se face foarte rau.Si el a zis ca poate ca a zis'o fara sa se gandeasca bine si ca o sa vada ce va face.si mi-a zis ca de ce plang si i'am zis ca ma doare sa imi zica asa ceva pentru ca il iubesc enorm de mult.
Ce trebuie sa fac?
Si cum vedetzi situatia?
Dau Vot la toti si cel care da cel mai bun raspuns dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| neverletmego a răspuns:

Sti ce cred eu? Cred ca in majoritatea relatiilor una dintre persoane o iubeste mai mult pe cealalta. Sau ca una dintre persoane este mai puternica decat cealalta. In orice caz, cand iubesti pe cineva foarte tare nu-ti poti imagina viata fara el si ti se rupe sufletul la gandul ca poate candva o sa-l pierzi. E foarte greu dar uneori e mai bine sa cauti fericirea in alta parte. Zic asta pentru ca stiu cat e de greu sa traiesti cu frica de a-l pierdehappy.

| ing3rd3mon4u explică (pentru neverletmego):

Dar simt si sunt sigura ca el este fericirea mea:-

2 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

Daca tu stii sau crezi ca te iubeste si daca tu il iubesti pe el... atunci lupta pentru a fi impreuna nu zic sa il obligi pentru ca nu asta inseamna dragostea dragostea e sentimentul pe care il simti atunci cand o pers iti e super super draga daca te iubeste cu adev veti ramane impreuna