| AdonisDev2208 a întrebat:

Deci... Ieri am sărutat o fata pe frunte dar avea herpes la gura... Siii a zis că ea așa l-a luat. Sunt șanse să îl iau și eu?

Răspuns Câştigător
| lorena1gianinak a răspuns:

Asta este foarte aiurea.Nu cred ca poti lua herpes in felul acesta.Atat timp cat nu ai sarutat-o pe buze nu ai ce sa iei.Probabil te-a mintin si a vrut sa isi bata joc de tine, sau nici ea nu stie cum l-a luat si si-a dat cu presupusul.Stai calm herpesul nu e asa o boala grava.Nu ai cum sa iei herpes in felul asta.Stai linistit.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vă potriviti de minune.

| Sofer a răspuns:

Daca avea fruntea curata as zice ca nu.

| Goete a răspuns:

Daca te-ai uitat la herpes, esti terminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu