| xAnDyBoYx a întrebat:

Deci imi place de o fata de la mine din clasa. Dar nu ne cunoastem de mult timp, eu abia anul asta m-am mutat in clasa ei si pana atunci nu am mai intalnit-o chiar daca suntem in aceeasi scoala.La ora de sport profu nu stiu ce a avut dar ne-a pus sa spunem de cine din clasa ne place. Daca nu zicea ca ne da nota 2.Eu am zis ca imi place de ea.Si ea a zis ca-i place de mine. Dar nu stiu daca a mintit ca sa scape de 2 sau chiar a zis pe bune. Vorbim destul de mult la scoala dar nu vorbim despre faptul ca o plac sau asa ceva, vorbim doar ca prieteni.Colegii mei sunt cam retardati pe acolo si au luat chestia asta ca pe nu stiu ce mare smecherie.Rad mereu de mine si de ea dar eu nu ii iau in seama.Si dupa ce a plecat profu a zis ca a spus ca eu la misto.Si nu stiu ce sa fac. Oare ma place sau nu? Si ce ar trebui sa fac sa o impresionez? Dar nu vreau sa o iau prea repede ca dupa aia o sa ma considere colegi nebun.Credeti-ma mie chiar imi place de ea.As fi vrut sa o scot la un suc dar eu stau la PItesti ea sta la Stefanesti.Si cand se incheie scoala ea merge direct acasa, asa ca nu am ocazia sa-i impartasesc emotile mele si sa o intreb daca si ea ma place si nu-i stiu nici numarul de telefon nici messu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Senaris a răspuns:

In primul' rand, lasa toti retardatii aia din clasa de la tine. Nu asculta ce spun, si mie imi place de o colega de clasa insa nu sunt retardati si chiar au incercat sa ma ajute sa fim impreuna. In al 2-lea rand, o fata nu-si impartaseste asa usor emotiile, cred ca a fost ceva sincer la mijloc. Intreab-o, muta-te cu ea in banca si vorbiti.winking Iti urez multa bafta!

2 răspunsuri:
| Sunshine18 a răspuns:

La ce liceu inveti?

| danutz3000 a răspuns:

Waaa boule dutesistai dupa ore cu wa talalaule...:X funda?
arata-i coplaic

pupo
mai cuunosc eu unu...