| Raullll a întrebat:

Deci imi place de o fata din clasa, si nu stiu cum sa ii spun
(Nam nici >curaj.

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Este bine pentru ca nu ai curaj. Asta demonstreaza ca esti putin mai timid, ceea ce rezulta ca nu vrei sa faci vreo prostie care sa strice totul si sa o faci pe ea sa te priveasca putin mai de rau pentru un timp. Poarta-te mai deosebit cu ea, fa-o sa se simta bine, satisface-i placerile, dar tot odata nu fi saritor in legatura cu acest lucru. Fetelor le plac tipii care stiu sa isi exprime sentimentele dar sa nu sara calul cand se comporta, sa nu se lauda, sa fie ascultate si respectate mereu. Poarta-te mai deosebit cu ea si incearca sa o faci pe ea sa te doreasca, astfel incat sa ceara si ajutorul pe TPU in legatura cu tine tongue Poti avea un atu daca te comporti ca un gentelman si iesi bine mereu in ochii ei. Si nu te agita happy Ea nu stie ca o placi. Cand va veni momentul, ii spui happy
Daca faci ce am spus eu mai sus, acel moment va veni in 2-3 saptamani ^^

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scoate fata la un suc, un film, mai comunică cu ea și apoi îi spui ce și cum.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Eu cred ca n-ai gura!

| NoChanceForUs a răspuns:

Felicitări.

| danifx2 a răspuns:

1) ce varsta ai?
2)zii intre 4 ochi
3)fii curajos si nu te balbai
4)ce varsta are ea
5)daca ai noroc si ea te place
6)sa nu iti fie frica de un raspuns "Nu" asta-i viata
7) dar daca totusi ai noroc si ei ii place de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ea si o intrebi in soaptabatting eyelashes "ai avea ceva impotriva daca am sorbi ca doi cameleoni muti intr-o cafenea... un pahar de suc?" sau "se ne infigem furculitele intr-o friptura vaca platita din banii parintilor".

| Lorins a răspuns:

Aseazate undeva unde poti sa te uiti la ea si ea sa poata sa realizese ca te uiti la ea...la urma spune-i ceva la care ea nu asteapta tu sa spui niciodatawinking

| aliceeeeeeeeee a răspuns:

Pai dai de inteles ca iti place de ea, si ea asi va da singura seama. vorbeste cu ea mai mult, iar daca si ei ai va place de tine sunt sigura ca iti vei da seama si vei sti ce sa faci. funda?

| bella18 a răspuns:

Mai vedeti ca bietul copil nu stie ce sa faca... pai uite cum sta treaba daca cu adevarat simti ceva pentru ea atunci nu ai de ce sa iti faci grijii fiecare fata are genul ei si fiind una cred ca ar trebui sa ii explici cred ca ar fi mai frumos daca ai spune-o in rima primul meu prieten asta a facut si am fost 2 ani impreuna... oo ce vremuri

| bella18 a răspuns:

Funda?