| SmileSiAtat a întrebat:

Deci imi place de un baiat cu care am fost in tabara din alt oras, adica sat. Ei ma rog eu stau in Galati iar el sta in Schela. El este mai mic ca mine cu 5 luni dar mie imi place foarte mult de el. M-am si sarutat cu el dar dupa nu a mai vorbit cu mine, iar in drum spre casa ne bateam in autobuz(in joaca). El zice ca nu are calculator dar ma amagea inainte ca are o iubita Paraschivalaughing, calculatorul lui.Am numarul lui de telefon si as vrea sa vorbesc cu el si sa aflu daca ma place si el. Dar nu imi place la telefon ca ma intimidez daca ii aud vocea la departare si ma apuca si plansulcrying. Cum as putea sa aflu daca ma place, si daca e sa incepem o relatie? Nu trebuie neaparat sa vina el aici, ma duc eu in fiecare saptamana dar vreau numai sa-l mai vad odatacrying. Va rog raspunsuri multe[-o<
Fundita

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Pur si simplu du-te i`al de mana si vorbeste cu el in fata, ca doar nu te mananca.

| tesss a răspuns:

Trimitei prin posta sau intalnitiva undeva este bine ca e din Romania nu din alta tara stiu cum este eu sunt din Romania el din franta off relatile la distanta nuprea merg

| Myrunutzza a răspuns:

Ar trebui sa il suni si sa incerci sa-l convingi sa va intalniti undeva. La un suc sau ceva. Nu trebuie sa-l intrebi direct si sa incerci sa pui intrebari de genu' " Si.iti place de vreo fata?", "Ce fel de fete iti plac?", "Ce parere ai despre mine?" Asa o sa afli cateceva. Aaa! Inca ceva. Intreaba-l lucruri esentiale despre el. Mult succes! fundita?