| IooMar a întrebat:

Deci imi place de un baiat de la mine de la scoala si el nu stie si in fine nu imi da atentie.Am mai vb asa cu el pe mess, dar nu cine stie ce si peste 2 luni este petrecerea de sf de an si o sa mergem undeva, la munte si o sa stam 2 zile si ceva. El cand este cu cineva este nesimtit, dar cand e singur e de treaba. Ce ziceti sa fac ceva in legatura cu el si daca da ce? Adica sa fac ceva acum cand plecam?
big grin

3 răspunsuri:
| d33yuka a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel...si eu mi-am luat inima in dinti si i-am spus. la inceput a fost arogat dar dupa cand eram la opera cu clasa l-am sarutat si in fine mi-a raspuns la sarut si de atnci suntem impreuna... aproximativ 1 an. eu zic sa faci la fel! baftawinking fundita?big grin

| Mertan90 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spun-ei nu pierde petrecerea de sf de an.Baffta.happy

| nruxandra a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa fi cat mai pe placul lui.