| annebloody a întrebat:

Am 14 ani si imi place foarte mult de un baiat de la mine din scoala (el este cu un an mai mare ca mine). In fiecare pauza stam imreuna, el mereu ma ia in brate ma gadila, de multe ori ma saruta pe obraz. Nu i-am zis inca ca il plac... Avem foarte multe lucruri in comun mai ales faptul ca amandoi practicam acelasi sport (handbal) si dimineata mergem impreuna la antrenamente si de asemenea plecam impreuna.De vreo 2 zile el e si mai apropiat de mine.Si nu stiu daca si ii spun ce simt pentru el sau nu..Am fost impreuna intr-o excursie si am jucat stilcluta si ne-am sarutat de vreo 5 ori.Si spre uimirea mea nici la mine nici la el nu a picat sa ne sarutam cu alte persoane.Astept sfaturile voastre in legatura cu faptul daca sa ii spun sau nu ce simt pentru el.

Răspuns Câştigător
| Z6 a răspuns:

See stie, sunteti deja un cuplu laughing
Adica..gadilaturi..imbratisari si ''pupici ''pe obraz..ma duce cu gandul la un cuplu ''jucaus'' laughing
E clar ca trebuie sa te lamuresti un pic, sa ii spui.

5 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Relatia e inceputa, dar nu v-ati dat seama de asta.

| JusTLiVe a răspuns:

Asta-i relatia neoficiala.

| ovydyu1992 a răspuns:

Lool, normal ca trebuie a ii spui, ce mai astepti? E clar, te place si el si va avea o reactie buna. funda?

| AndreiPiticu a răspuns:

Mama si eu am 14 ani dar la mine merge din bine in rau si in mai rau si sunt suparat, te place baiatul e al tau de acum. daca vrea cineva sa ma ajute sa-mi dea mesaj cu id de mess
va tiuc

| annebloody explică (pentru AndreiPiticu):

Daca ai nevoie sa vb cu cineva da-mi un mesaj cu id tau de mess