| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy unt cu un baiat de 2 luni bine ca ne cunoastem de 2 ani am vrut sa fim impreuna ne placeam unul pe altul dar ne era frica sa o recunosatem ne era frica sa nu tricam prietenia dintre noi desi nu ne vazusem decat in poze si vorbeam doar pe mess eram foarte apropiati si din primele 10 minute in care am vorbit cu el stiam ca el trebuie sa fie cel cu care imi voi petrece restul vieti stiam ca el trebuie sa fie in fine eu credeam ca el nu ma place si am decis sa fiu cu un tip am avut o relatied e 1 an si ceva cu el(tin sa mentionez ca am rupt orice legatura cu baiatul cu care sunt acum (alex)pentru ca cel cu care eram atunci (adi)era foarte gelos si bla bla si nu vorbisem cu alex cam 8 luni ) apoi din greseala l-am vazut pe mess si m-am bagat in seama mi-a cerut nr si am vb 2 zile non-stop le telefon dimineata de cand plecam la scoala (el la facultate) si pana la 1-2 noaptea vorbeam la telefon(in pauze si dupa cursuri) si in timpul cursuruilor vorbeam prin msj deci nu era minut in care sa nu vblaughingsi m-am despartit de adi erau mai multe motive la mijloc printre care si dorinta de a fi cu alex ne-am intalnit9era prima oara cand il vad face2face) si a fost dragoste la prima vedere adinca trecusera 5 minute in care noi doar ne-am privit in ochi si nu am spus absolut nimiclaughing apoi a 2a zi deja mi-a cerut sa fiu cu el bineinteles am acceptat si a fost o perioada (si inca este) in care nu rezistam mai mult de 30 de min unul fara altul laughing si ne vedeam zilnic si toata ziua eram impreuna si se vedea ca e indragostit adica nu ma mai lasa din ochi si ma saruta non stop apoi dupa 2 saptamani de relatie mi-a spus "te iubesc" si acum se comporta exact ca la inceput si am facut sex cu el, el ma dezvirginat nu mi-a cerut-o el doar ca simteam ca el e si de atunci se comporta super cu mine perfect e atent cu mine ma suna din ora in ora e exact asa cum vreau eu doar ca nu imi e indeajuns vreau mai mult eu i-am citit o conversatie cu prietenul lui cel mai bun in care i ispunea "nu stiu cum dar m-am indragostit rau de ea o iubesc deja dupa doar 2 luni nici mie nu imi vine sa cred dar ea are ceva al ei ce ma innebuneste e exact tot ce vreau e perfecta plus ca e prima fata pe care o iubesc nu imi vine sa cerd ca am 20 de ani iar ea o tipa de 15 ani e prima fata pe care o iubesc a-si face orice pentru ea e prima fata pe care au cunoscut-o prietenii si familia mea eu deja am planuri pentru o casnicie bine inteles ea nu stie ca ma gandesc atat de departe poate o sperie daca ii voi spune dar o iubesc enorm e prima fata virgina pe care o am si respect asta si vreau ca ea sa stie ca respect asta si cared ca asa ii voi arata cat de mult apreciez asta "Dar eu vreau mai mult de atat vreau sa nu rezite sa nu ma sune mai mult de 10 minute vreau sa imi spuna ca ma iubeste din minut in minut sa fiu doar eu in capul lui sa nu se gandeasca la nimic altceva decat la mine si el e genul care nu arata ce simte vreau sa imi arate ce simte sa fie nebun dupa mine doar ca nu stiu cum sa fac asta deci cum pot sa il fac sa fie nebun dupa mine?

6 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Te uiţi prea mult la telenovele.

| BLeur a răspuns:

Bună.

Eu cred că este de ajuns, dar dacă tu vrei mai mult. excită-l mereu. Fii lângă el mai mult timp, stai cu el mereu mereu şi te va suna din 10 în 10 minute, îţi va spune că te iubeşte mai mult.
Dar dacă nu o face, eu zic să te mulţumeşti doar cu atât. Va venii vremea când o să te sune din 10 în 10 minute şi o să-ţi spună că te iubeştemuult muult de tot şi cred că o să ţi se ia şi ţie să te sune aşa mereu.
Văd că aveţi o relaţie foarte frumoasă, ţine-l aşa, să nu-l laşi, e super băiatu peste care ai dat. Excită-l mai muult, stai pe lângă el, petreceţi cât de muult timp se poate împreună şi fi lângă el mai mereu. Dacă faci deja asta, înseamnă că îl adori, nu-l iubeşti şi la fel şi cu el.
Părerea mea, relaţia ca a voastră, rar vezi..deşi oricum dacă o ţineţi aşa ar fi suuper.
Cum să îl faci să fie nebun după tine? Păi eu cred că este deja destul de nebun, şi cred că nu mai are cum să fie mai nebun după tine. Este deja destul de nebun după câte ai zis tu mai sus.
E super băiatul din câte ai dat de înţeles, nu-l forţa cu nebuneala asta, va veni şi vremea aia.

Aveţi grijă de voi >big grin

| LaNaibaa a răspuns:

Nu iti ajunge ca te-a dezvirginat si ca inca mai vorbeste cu tine? :s

| GeannyCatty a răspuns:

Cred ca deja e topit dupa tine! Dupa conversatia pe care a avut-o cu prietenu ala

| Difference a răspuns:

Esti proasta, dar nu in sensul rau.
Alex asta e o fire mai inchisa si nu ai cum sa il schimbi. Din ce ai scris tu mai sus te iubeste foarte mult, dar tu ceri mult prea mult. E deja arhi suficient ca vorbiti atat de des, ar trebui sa fi multumita cu faptul ca nu s-a culcat cu tine si apoi te-a lasat. Sunt baiat si iti spun ce vad la majoritatea tovarasilor mei, asa ca desteapa-te din vis si fi fericita cu comportamentul lui de acum!
(ti-am spus-o mai dur ca sa intelegi ceva)

| Orsay a răspuns:

Sa sti ca "Nemultumitului ii ia Dumnezeu darul"....si o sa iti para rauwinking