| yappi a întrebat:

Deci in ultima vreme il visez in fiecare seara pe fostul prieten ca ma saruta iesim impreuna in oras ma strange in brate dar ma saruta ca atata dor si eu pe el.Inca mai tin la el si noi inca tinem legatura adica vorbim in fiecare zi cand suntem la scoala ma mai ia si in brate deci suntem destul de mult timp impreuna. Ce poate sa insemne toate visele pe care la am cu el? Adica in fiecare noapte il visez numai pe el vreau sa stiu ce se intampla pentru ca inainte nu pateam asa ceva.

Răspuns Câştigător
| eagleeye a răspuns:

Visele sunt actiuni ale constientului tau! daca stai o zi intreaga cu un om exista posibilitatea sa il visezi! mai ales ca ati fost si impreuna! exista posibilitatea ca in sufletul tau sa iti doresti lucrul asta si de aici se nasc idei! nu da niciodata chestii de paranormal sau de interpretari! parerea mea ca sunt niste aberatii! de exemplu : visez ca maine fac accident de masina! nu mai merg cu masina? Nu lasa sa te influenteze visele! fii independenta! faptul ca te gandesti mai mult la el in ultima vreme poate sa influenteze foarte mult asemenea vise! repet sunt niste imagini provocate de constientul tau! aleatoare! incearca sa bei un ceai cald sau un lapte cald inainte de culcare! calmeaza! daca iti plac visele asa de mult nu vad de ce nu ai putea sa le pui si in practica! va puteti saruta banuiesc fara nici un fel de implicatie ( asta doar daca sunteti amandoi singuri )! s

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Inseamna ca numai la el iti sta gandul.Sau chiar daca te gandesti la altceva, acolo tot la el te gandesti. Din moment ce te gandesti foarte mult o persoana, ajungi sa o visezi. Din asta intelegem ca tu chiar tii la el.

| Rayyy a răspuns:

Visele sunt un rezultat al inconstientului, este evident ca undeva in mintea ta inca mai tii la el si iti doresti ca lucrurile sa se schimbe. Si eu patesc asta uneori.

| Carmen a răspuns:

Inseamna ca vrei sa te impaci cu el happy

| claus a răspuns:

Ai vise umede si iti doresti sarutari, tandreturi si alte alea. Comuta-te pe realitate si cauta-ti un baiat nou, nu un fost. dezamagita prima data, asa vei fi si a doua oara. sau poate doar ai nevoie de un mascul:p

| Delya_6437 a răspuns:

Inseamna ca tu chiar il iubesti... tu nu iti dai seama dar subconstientul lucreaza... poate el este aleseu vietii tale laughing

| yappi explică:

Da suntem singuri amandoi dar ideea este ca am visat ca m'a sunat de doua ori s a doua zi m'a sunat chiar de doua ori el deci nici nu stiu ce sa spun stiu ca si subconstienutl lucreaza pentru ca eu chiar inca mai tin la el si el mi-a spus ca sunt o fata care chiar ii place dar nu suntem impreunastraight face