| wannabeyourlover a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare, desi este putin mai ciudata! De ceva timp il visez frecvent pe baiatul de care imi place, iar visele acelea sunt superbe: ma saruta, ma ia in brate, ma maingaie, radem impreuna. Si toate astea chiar le simt, ca si cum ar fi reale! Chiar ma intristez dimineata cand vad ca sunt doar niste vise...Dar oare au vreo legatura cu realitatea?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Au legatura...cu ce iti doresti tu. Visele nu sunt decat niste metafore pentru dorintele noastre. Si e clar ce iti doresti happy

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

De ce nu te apuci sa le faci reale?

| SeeDifference a răspuns:

Visele devin realitatehappy

| Cigarettă a răspuns:

Aşa mi se întâmplă şi mie uneori thinking
Credcă este din cauza că te gândeşti prea mult la el atâta tot, deşii uneori unele vise devin realitate thinking

| Frumusikkkaa a răspuns:

E din cauza ca te gandesti prea mult la el ...si poate cine stie chiar o sa se indeplineasca intr-o buna zi vreun vis cu el ...SUCCES!