| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare desi este putin mai ciudata. De ceva timp incoace il visez frecvent pe baiatul de care imi place. Iar visele acelea sunt superbe: ma saruta, ma ia in brate, radem impreuna si toate chestiile astea le simt pe bune, ca si cum
ar fi reale. Dimineata chiar ma intristez cand vad ca sunt doar niste vise...Dar au oare vreo legatura cu realitatea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am vise erotice in fiecare seara dar nu mi-s-a intamplat niciodata un miracol sa vina vreunu sa imi spuna te iubesc eventual vreau sa ti-o targlaughing

| aculaR18 a răspuns:

Nu au legatura cu realitatea. Visele reflecta ceea ce se afla in subconstientul tau, cel putin eu asa cred laughing Ce e sigur e ca nu are nicio legatura cu realitatea.