| Kisie a întrebat:

Hei TPU.De ceva timp il visez in fiecare seara pe fostul meu prieten. Ce inseamna asta?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil te gandesti in cursul zilei la el si de aceea il visezi

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Ca iti place din nou happy.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că eşti cam obsedată.

| Kisie explică (pentru anonim_4396):

Ma-ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kisie):

Nu cred că este nevoie de jigniri. Eu ţi-am răspuns în modul cel mai serios. Dacă încă te mai gândeşti la o persoană cu care nu ar mai trebui să ai nicio treabă(din câte ai prezentat tu situaţia) şi implicit să-l mai şi visezi noaptea, înseamnă că ori eşti foarte prost(ceea ce, să sperăm ca la tine nu este cazul) şi atunci ăsta este un motiv suficient şi probabil, irevocabil, ori că ai o obsesie care, cu timpul poate dispărea sau nu, de bună voie sau cu mici consilieri psihologice.

| MyLoLiPoP a răspuns (pentru anonim_4396):

Dafuq rolling on the floor)))))))

| Keith a răspuns:

Te gandesti prea mult la el,a devenit o obsesie probabil pentru tine si de aia il visezi in fiecare noapte,incearca sa iti ocupi timpul altfel, iesi cu prietenii, distreaza-te, citeste, vizioneaza filme etc. ca sa nu te mai gandesti atat de mult la el.Bafta!

| ellaells a răspuns:

Probabil inca tii la el si nu iti dai seama. happy

| alealexuta a răspuns:

Buna..Inseamna ca il iubesti...si incerci sa il reiei in visurile tale..Nu te speriabig grin

| didii5 a răspuns:

Nu inseamna nimic, te gandesti prea mult la el!

| mynora a răspuns:

Inca te mai gandesti la elhappy