| anonim_4396 a întrebat:

Deci

is cu cineva [nu am mai avut prieten.14 ani] el nu stie asta, crede ca am mai fost cu cineva straight facestraight face sincer nu vreau sa ii spun oh go on

l-am pupat sa zic asa si sarutat [dar a fost scurt]

sincer mi-e frica sa o duc mai departe mereu gasesc pretexte.gen am fost suparata

de frica sa nu ma fac de ras straight face

il iubesc...si el ma iubeste...si vrea sa ma sarute dar ceva mai senzual. nu asa de 3 sec. si nu stiu mi-e frica sa nu ma fac de ras straight facestraight facestraight face

help il iubesc si nu vreau sa il pierd...ma simt asa de bine cand ma ia in brate si e atat de dulce si rabdator cu mine...si mi-a spus ca el vrea sarut. nu semi-sarut laughingstraight face

2 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

laughing o sal pierzi daca o tii asa sad
Deci lui o sa-i placa ca nu ai mai avut iubit happy pentru ca na o sa se simta primul o sa vrea sa te invete si o sa fie totu si mai frumos.
Inchide ochii si lasate condusa de elhappy sarutal lasa-l sa te sarute
Altfel va crede ca nu tii ff mult la el si o sa se desparta de tine.Nui nimic rau sa nu fii avut iubit mai ales ca u ai 14 ani de abia (tot e o varsta mica pentru o relatie dar nu-i cum era una la 10 anistraight face)

| Miley a răspuns:

De data asta incepi tu si fal mai lung.Ori cum sunt sigura ca o sa ii placa.