| anonim_4396 a întrebat:

Deci

is cu cineva [nu am mai avut prieten.14 ani] el nu stie asta, crede ca am mai fost cu cineva straight facestraight face sincer nu vreau sa ii spun oh go on

l-am pupat sa zic asa si sarutat [dar a fost scurt]

sincer mi-e frica sa o duc mai departe mereu gasesc pretexte.gen am fost suparata

de frica sa nu ma fac de ras straight face

il iubesc...si el ma iubeste...si vrea sa ma sarute dar ceva mai senzual. nu asa de 3 sec. si nu stiu mi-e frica sa nu ma fac de ras straight facestraight facestraight face

help il iubesc si nu vreau sa il pierd...ma simt asa de bine cand ma ia in brate si e atat de dulce si rabdator cu mine...si mi-a spus ca el vrea sarut. nu semi-sarut laughingstraight face

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Deci faci bine ca nu ii spui. Pt ca nu trebuie sa lasi garda jos, sau sa dai senzatia ca nu stii sa faci. Cand o sa ai curajul pur si simplu o faci. Noi nu avem cu ce sa te ajutam. Nu o sa te faci de ras o sa fie o experienta placuta. Crezi ca el este cine stie ce maestru. Nu prea cred. Prima data e cel mai frumos. Imi pare rau ca nu l-ai sarutat din prima asa, era cel mai frumos.
Succes si prinde curaj. ca pe urma e usor happy

1 răspuns:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Cool ultima parte.asa am gandit si eu inainte.dar nu o sa il prierzi. daca te iubeste si el te va accepta asa cum sarutilaughing. cred ca ai inteles.deci "Don't worry, be happy!". Fundabatting eyelashes? sper sa se rezolvebatting eyelashes