| AndaPopescu a întrebat:

Sunt cu un baiat de aprox. o luna si efectiv sunt indragostita, ceea ce mi se pare ciudat, fiindca e primul meu iubit (am 14 ani ) si nu vreau sa il pierd. El a zis ca vrea sa ma sarute, insa mie imi e frica, pentru ca nu am mai sarutat pe nimeni. Daca nu-i va placea cum sarut si se va desparti de mine? :'( sunt foarte speriata sa nu-l pierd. Am mai fost indragostita, dar nu asa... help pls

Răspuns Câştigător
| Kandree a răspuns:

Lasă l sa te sărute... Frica nu are de ce să îți fie.Și de învățat o să înveți pe parcurs...Nimeni nu s-a nascut învățat!
Te pupic

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asigura-te cand intra in casa, ca sta pe scaun, ca sa poti sa-l legi, in felul asta nu-l pierzi!

| mihai69 a răspuns:

Nu te mai purta ca o fraieră! E foarte mișto prima dragoste, dar asta nu înseamnă că trebuie să faci tot ce zice „iubitul" doar de frică să nu-l pierzi. Dacă procedezi astfel, o să te pierzi pe tine!
În fine; dacă chiar vrei să vă sărutați, fă-o! o să te descurci, nici măcar nu e ceva suficient de complicat ca să fie predat la școală.

| Oana92 a răspuns:

Eu nu stiu cum vine asta ca sunteti de o luna impreuna, dar inca nu v-ati sarutat. Cred ca generatia mea a fost prea perversa...