| anonim_4396 a întrebat:

Deci la mine la scoala este un baiat dintr-o clasa paralela cu mine.la inceputul anului el vroia sa ma vada, iar eu nu am vrut(o pritena de-a mea totusi m-a prezentat lui, desi nu voiam) eu nu am vorbit cu el niciodata. acum acesta cand ma vede imi pune piedeci si in pauze se uita permanent la mine...cum credeti ce pot face in situatia asta (presupuem ca imi place)?

2 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Nu mai refuza atata. nici macar nu stii la ce zici nu, sau la ce ai putea zice da. tare naiva esti...

| Urssuletz a răspuns:

El incearca sa.ti atraga etentia si sa intri in vorba cu el, sigur te placr acum depinde si de tine daca il placi si puteti forma un cuplu! Bafta! fundita