| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. Imi place un baiat de la mine din liceu, uneori cred ca si el ma place. O prietena a intrat in vorva cu el si la inceput la scoala nu a vrut. Dar dupa ce o prietena comuna a aflat ca imi place de el, el a venit si s-a prezentat singur. Dar am ramas blocata, si am avut noroc ca o prietena a intervenit. Nu stiu ce sa cred. Oare ma place? In pauze cand ma vede se aseaza in asa fel in care sa ma poata vedea, dar nu a mai vorbit cu mine de atunci, si mai ales daca e si cu prieteni lui.

3 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Cred ca te place.mai ales pentru faptul ca a venit sa se prezinte singursmug. Daca iti place de el numai astepta, du-te la el, vorbeste cu el si cine stiesmugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu este clat? trebuie sa te traga de mana? te place, sigur, profita daca-ti place si tie.

| smdndkjd a răspuns:

Pai trebuie sa te bagi tu prima insma adica sa faci primul pas pentru ca el este destul de timid si daca chiar vrei sa te pui cu el zi pur si sinplu esti dragut da-mi si mie nr tau de telefonul sau aidul de mes e usor