| sabu a întrebat:

Deci.happy mi-am inceput viata sexuala cu un baiat. il iubesc,... avem o perioada mai lunga de cand suntem impreuna dar unele persoane imi spune sa mai incerc si altceva sa nu ma arunc ca lupu la bucata de carne.Nu stiu ce sa facthinking ce parere aveti?(cateodata se enerveaza foarte tare si spune vorbe care ma fac sa supar dar mereu spune ca ii pare rau, ca ma iubeste)sad

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu te lua dupa toata lumea, ca n-o sa gasesti tu un barbat perfect niciodata!

Din moment ce il iubesti si simti ca te iubeste, poti trece peste deectele lui.In unele limite. Daca sare peste ele, vorbiti si se rezolva.

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Experimentezi dar daca niciunu nu e la fel de bun ca primul? L.ai pierdut ca sunt sanse mici sa se intoarca la tine. Niciunul nu e mai bun ca primul. Nu te lua dupa ce spune lumea, ia.te dupa ce simti tu

| Foca a răspuns:

Buna. Deci in genereal este bine sa asculti si parerile prietenilor. Poate ei stiu ceva ce tu nu sti, poate iti vor binle. EU nu stiu ce fel de relatie aveti voi deci nu pot sa iti dau un raspuns concret, parerea mea persoanala este sa faci ceea ce crezi tuwinking
Succes.
Ciaohappy

| Dianné a răspuns:

Eh...lumea din ziua de azi nu prea iti vor binele de multe ori, cred ca intalnisi cazuri. Spui ca il iubesti, nu te lasa influentata de lume. Ei vorbesc mult si prost, nu face un pas gresit, din cauza lumii. Fa ce simti tu ca trebuie facut. Spui ca se enerveaza, zicandu-ti vorbe jignitoare, dar dupa iti cere scuze. Asta depinde si de tine, daca ii permiti sa faca d-astea. Vorbeste-i pe un ton calm. Daca te deranjeaza aspectul asta, tu hotarasti daca te desparti de el, din cauza ca se enerveaza repede, si gandeste-te bine, daca chiar de la asta vrei sa nu mai fii cu el, si nu din cauza gurilor proaste...
De ce sa pui capat unei relatii de lunga durata, dupa cum ai spus?
Tu faci ce crezi ca este mai bine pentru tine, poate raul tau, face un BINE altora...
Succes!

| newname a răspuns:

Daca esti prostutza ascultai pe ei dar daca ai mintea ta atunci nu fi curva si te duce chind cu unul chind cu altul mai bine fii cu baiatul care esti acum ca va fi mai bine pentru tine si nu da atentzie la toti ce spun ca lumea in ziua de azi e invidioasa

| newname a răspuns:

Si inca ceva daca tiai inceput viata sexuala cu el tine-o incontinu cu el ca daca il vei parasi te asigur ca nu vei fi asa iubita pentru ca tiai pierdut ceaveai mai scump la el si pentru un baiat foarte foarte mult conteaza o fata virgina dar daca nu ma e atunci iti va spune ca te iubeste doar numai pentru sex asa ca gindeste de 10 pentru a face pasul asta

| zOoZoLeee a răspuns:

Pff sad si eu sunt la fel. spune chesti mai urate dar cand vede ca m-am suparat imi cere iertare si imi spune ca ma iubeste si ca nu poate fara mineblushing... partea asta cu gersitu' e normala, nu o lua in seama. love struck Si daca tu il iubesti mult sa nu acorzi nici un pic de atentie celor din jurhappy stati voi 2 acolo in lumea voastra:X si iubiti'va ca 2 nebuni...pana la urma o poveste frumoasa de dragoste are loc in 2. love struckX nu voi si restul lumii. :* pa'pa:X